Continental’e En İyi Kış Lastiği Ödülü

vancofourseason
Continental ContiWinterContact TS 790V Kış Lastiği

Continental ContiWinterContact TS 790V Kış Lastiği

Continental’e En İyi Kış Lastiği Ödülü

Tüm dünyada en çok tercih edilen lastik üretcilerinden biri olan Continental Alman otomotiv dergisi tarafından yılın en iyi kış lastiği olarak seçildi. Kış lastiğinin her geçen gün daha da fazla önem kazanması lastik üreticilerini harekete geçirdi. Son zamanlarda sürücülerin bilinçlenmesi ile birlikte kullanımı artan kış lastikleri kalite bakımından da birçok teste tabii tutulmaktadır. Bu testleri başarılı bir şekilde geçen Contintental kış lastikleri alanında rakiplerini bir kez daha geride bırakarak önemli bir ödül kazanmış oldu. Elde ettiği satış cirosuyla dünyada en çok tanınan lastik firması olan Continental yeni nesil olarak sunduğu Continental ContiWinterContract TS 790V serisi ile birlikte hem 4×4 hem de normal binek araçlar için en güvenilir lastikleri üretmektedir. Contintental kış lastiği her araca ve her yol şartına göre ayrı ayrı dizayn edilmekte ve fabrikasyon üretimin getirdiği kalitesizliğe karşı sağlam bir duruş sergilemektedir.

Contintental Kış Lastikleri

Continental kış lastiği bakımından oldukça fazla miktarda çeşide sahip olan bir firmadır. Bu çeşitlerin arasında Contintental kış lastiği olarak Conti winter contract Ts 790 V modeli yer almaktadır. Bu lastiğin birçok önemli noktada avantajı bulunmaktadır. Conti winter Contract ts 790V modeli kuru ve ıslak halde bulunan yollarda üstün yol tutuş kabiliyetine sahip olmakla birlikte içerisinde bulunan çapraz örülmüş yivleri sayesinde yolların kar ve buz olması durumunda araç ve yol güvenliği için üstün bir kavrama sağlamaktadır.

Continental’in Son Üretim Lastikleri

İncelemeye devam edecek olursak Continental kış lastiği serisi olan TS 790 V  yüklü araçlarda bile yüksek hızda sürate ulaşabilmektedir.  Ayrıca TS 790 V modeli kış aylarındaki kötü yol şartlarına rağmen güvenli bir şekilde hızlanabilmektedir.

Contintental Kış Lastiği Önemli Yerleri

Continental kış lastiği olan TS 790 V modeli araca kusursuz bir yol kavrama ve fren mesafesi performansı göstermektedir. Ayrıca bu lastik serisi içeriğinde malzemelerden dolayı CLS spek teknolojisi adı verilen son kalite bir özelliğe sahiptir.  Bu özelik lastiğin su üzerinde kızaklamasını engellemekte de direksiyon kontrolünü en üst düzeye getirmektedir.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.