Continental Yaz Lastikleri Serisi

continental_yaz_lastikleri

Continental Yaz Lastikleri Serisi
Global lastik pazarının en büyük oyuncularından Continental lastikleri, birçok araç üreticisine de orjinal ekipman lastikleri sağlamaktadır. Premium markalar segmentinde yer alan Continental lastikleri, üst düzey konfor ve yol tutuşunu bir arada sunan ürünleri ile birçok sürücünün öncelikli tercihidir. Yüksek kalitesiyle ve sağladığı avantajlı özelliklerle yeni sezonda da oto lastik sektöründe ilk sıraya oturmayı planlıyor. Yüksek yol tutucu özelliğiyle kullanıcıların ilk odağı olacak bir lastik serisi hazırlanmıştır.
Yeni Continental Serisi Özellikleri
Continental yaz lastikleri serisi içinde yüksek yol tutuculuk özelliği ilk sırada gelmektedir. Bu durum aracınızın ani çıkan virajlarda yola tutunmasını sağlayarak savrulmasını önlemektedir. Diğer önemli özelliği de kısa fren mesafesidir. Yine acil ve ani durumlarda bu özellik çok önemli bir vakanın önüne geçebilir.
Yuvarlanma direnci bakımından önemli adımlar atılmıştır. Lastikler zamanla aşınır ve yuvarlanma direnci artar. Böylece yoldan çıkma riski de oraya çıkar. Lastikler aşınmaya ne kadar meyilli ise bu durum o kadar sık ortaya çıkmaktadır. Sık ve erken de diyebiliriz. Yeni Continental serisi bu anlamda çığır açacak nitelikte bir lastik serisi olarak değerlendiriliyor. Tabi bütün bunlarla beraber yolculuk sırasında kullanıcıya sağladığı konfor da üst sırada tutulmuştur.
Pemium contact 6’nın dış özellikleri yani sırt yapısı yağmurlu ve kaygan zemin için son derece elverişli yapıdadır. Ayrıca kullanım sırasında aşınmayı erteleyecek ve lastiği iyileştirecek özelliklerle donatılmıştır.
Continental lastik firmasının yeni Premium contact 6 serisi bütün otomobil ve taşıtlar için uygun özellikler göstermektedir. Yeni yaz lastikleri serisi ile siz de en konforlu yolculuklara hazır olabilirsiniz. Bu konforu ve güvenliği görünce lastik fiyatları ve ucuz lastik konuları artık ilginizi çekmeyecek. Kendi aracınızın mevcut özelliklerini ve lastik ebatlarını verdiğinizde size en konforlu Premium serisinden örnekler sunulacaktır.
Continental marka bu lastikler uzun yolculuklarda sırasında çabuk aşınmayı önlüyor. Lastik dişleri bu anlamda son teknoloji standartlarında ve çığır açar niteliktedir. Bu durum lastiğin yuvarlanma direncini düşürüp yol tutuculuğunu arttırdığından artık kullanıcılar ucuz lastik değil kaliteli ve konforlu lastik arayışına gidiyor. Lastik fiyatları kalitenin birebir göstergesi olmasa da önemli bir belirtisidir.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.