BF Goodrich Lastikleri

şayet bir arazi sürüşü tutkunuysanız veya büyük ve güçlü araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki doğrudan etkileyecektir. bunun gibi durumlarda BF Goodrich lastikleri doğru seçenekler listesinde ilk sıralardaki noktayı ile karşınıza çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 araç tiplerine hususi üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir firma olarak hizmet vermektedir.

yoğun şekilde geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile maksimum tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük devinim kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, sürat kesme, durma ve dayanıklılık gibi bölgelerde alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için yoğun şekilde kritik bir faktördür. bilhassa off-road, SUV ve 4×4 araç tipleri için söz konusu olan bu halde BF Goodrich farkını aleni ortaya koymakta ve size ihtiyaç duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran temel etkin “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak bu günlerde başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, tüm hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı bu gibi nitelikleri tüm ürünlerine uygulamaktadır. ayrıca bu uygulamalar sırasında çeşitli aşamalarda yapılmakta olan testler sayesinde Bf Goodrich’in ürettiği tüm lastikler adeta kalitenin görülen yüzü şekilde satışa sunuluyor.

özellikle uzun yolculuklarla yoğun sık karşılaşmakta olan bireyler için ve değişik hava şartlarının söz konusu bulunduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip bulunduğu geniş ürün ağı hakkında önemli bir talep ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler yardımı ile üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılmaktadır ki, her süre esas prensipleri evvela can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etkin de budur şüphesiz.