Achilles Oto Lastikleri

bilhassa tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihsel epey bir talep çekici efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları nedeni ile büyük bir ciddiyet taşımaktadır. En az tarihsel kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan şirketler içinde yer almakta olan Achilles, günümüz teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan temel etkin sektöre yeni giriş oluşturan kuruluşların içine düştüğü büyük hatalardan bir tanesi olan tüm modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın ünlü markaları arasında yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi sebebi ile imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill diğer üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları arasında en meşhur olanıdır. Bu bir hale tesir eden temel etken elbette diğerlerinin üretmekte bulunduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en iyi performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle ayrıcalıklı hava şartları ve ayrıcalıklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

ekseriyetle drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu uygun fiyatlarına, en çok performansı güvenli bir şekilde sunmasının yanı sıra oldukça dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla birlikte Achilles oto lastik fiyatlarının ucuz ürünler olması değişik ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.